SR2512MK-071R6L Yageo
  • Part Number: SR2512MK-071R6L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 1.6 OHM 20% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about SR2512MK-071R6L Yageo
    SR2512MK-071R6L Yageo
    SR2512MK-071R6L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. SR2512MK-071R6L is described as RES SMD 1.6 OHM 20% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    View
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN