SR2512JK-072K2L Yageo
  • Part Number: SR2512JK-072K2L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 2.2K OHM 5% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about SR2512JK-072K2L Yageo
    SR2512JK-072K2L Yageo
    SR2512JK-072K2L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. SR2512JK-072K2L is described as RES SMD 2.2K OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.