SR2512JK-0722RL Yageo
  • Part Number: SR2512JK-0722RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 22 OHM 5% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about SR2512JK-0722RL Yageo
    SR2512JK-0722RL Yageo
    SR2512JK-0722RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. SR2512JK-0722RL is described as RES SMD 22 OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK