SR2512JK-0715KL Yageo
  • Part Number: SR2512JK-0715KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 15K OHM 5% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about SR2512JK-0715KL Yageo
    SR2512JK-0715KL Yageo
    SR2512JK-0715KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. SR2512JK-0715KL is described as RES SMD 15K OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    View
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    Vector
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT