SQP500JB-43R Yageo
  • Available: 8,939
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SQP500JB-43R Yageo
    SQP500JB-43R Yageo
    SQP500JB-43R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. SQP500JB-43R is described as RES 43 OHM 5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.