SQP20AJB-1R Yageo
  • More about SQP20AJB-1R Yageo
    SQP20AJB-1R Yageo
    SQP20AJB-1R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. SQP20AJB-1R is described as RES 1 OHM 20W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM