SQP10AJB-2R7 Yageo
  • Available: 2,092
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SQP10AJB-2R7 Yageo
    SQP10AJB-2R7 Yageo
    SQP10AJB-2R7 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. SQP10AJB-2R7 is described as RES 2.7 OHM 10W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"