RV2010JK-0710ML Yageo
  • Part Number: RV2010JK-0710ML
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 10M OHM 5% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RV2010JK-0710ML Yageo
    RV2010JK-0710ML Yageo
    RV2010JK-0710ML is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RV2010JK-0710ML is described as RES SMD 10M OHM 5% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT
    View
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    Bud Industries
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)