RT2512DKD0720RL Yageo
  • Part Number: RT2512DKD0720RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 20 OHM 0.5% 3/4W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT2512DKD0720RL Yageo
    RT2512DKD0720RL Yageo
    RT2512DKD0720RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT2512DKD0720RL is described as RES SMD 20 OHM 0.5% 3/4W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB METAL BRACKET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
    Wakefield-vette
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE