RT2512CKB07464RL Yageo
  • Part Number: RT2512CKB07464RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 464 OHM 0.25% 3/4W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT2512CKB07464RL Yageo
    RT2512CKB07464RL Yageo
    RT2512CKB07464RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT2512CKB07464RL is described as RES SMD 464 OHM 0.25% 3/4W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM