RT2512CKB0744R2L Yageo
  • Part Number: RT2512CKB0744R2L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 44.2 OHM 0.25% 3/4W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT2512CKB0744R2L Yageo
    RT2512CKB0744R2L Yageo
    RT2512CKB0744R2L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT2512CKB0744R2L is described as RES SMD 44.2 OHM 0.25% 3/4W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS