RT2512CKB07210RL Yageo
  • Part Number: RT2512CKB07210RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 210 OHM 0.25% 3/4W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT2512CKB07210RL Yageo
    RT2512CKB07210RL Yageo
    RT2512CKB07210RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT2512CKB07210RL is described as RES SMD 210 OHM 0.25% 3/4W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"