RT2512CKB0716R5L Yageo
  • Part Number: RT2512CKB0716R5L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 16.5 OHM 0.25% 3/4W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT2512CKB0716R5L Yageo
    RT2512CKB0716R5L Yageo
    RT2512CKB0716R5L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT2512CKB0716R5L is described as RES SMD 16.5 OHM 0.25% 3/4W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE