RT2512CKB07158RL Yageo
  • Part Number: RT2512CKB07158RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 158 OHM 0.25% 3/4W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT2512CKB07158RL Yageo
    RT2512CKB07158RL Yageo
    RT2512CKB07158RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT2512CKB07158RL is described as RES SMD 158 OHM 0.25% 3/4W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE