RT2512BKC071K21L Yageo
  • Part Number: RT2512BKC071K21L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 1.21K OHM 0.1% 3/4W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT2512BKC071K21L Yageo
    RT2512BKC071K21L Yageo
    RT2512BKC071K21L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT2512BKC071K21L is described as RES SMD 1.21K OHM 0.1% 3/4W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM