RT2010FKE07910KL Yageo
  • Part Number: RT2010FKE07910KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 910K OHM 1% 1/2W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT2010FKE07910KL Yageo
    RT2010FKE07910KL Yageo
    RT2010FKE07910KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT2010FKE07910KL is described as RES SMD 910K OHM 1% 1/2W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD