RT2010FKE0790K9L Yageo
  • Part Number: RT2010FKE0790K9L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 90.9K OHM 1% 1/2W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT2010FKE0790K9L Yageo
    RT2010FKE0790K9L Yageo
    RT2010FKE0790K9L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT2010FKE0790K9L is described as RES SMD 90.9K OHM 1% 1/2W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK