RT2010FKE0730K9L Yageo
  • Part Number: RT2010FKE0730K9L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 30.9K OHM 1% 1/2W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT2010FKE0730K9L Yageo
    RT2010FKE0730K9L Yageo
    RT2010FKE0730K9L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT2010FKE0730K9L is described as RES SMD 30.9K OHM 1% 1/2W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"