RT2010FKE0730K1L Yageo
  • Part Number: RT2010FKE0730K1L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 30.1K OHM 1% 1/2W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT2010FKE0730K1L Yageo
    RT2010FKE0730K1L Yageo
    RT2010FKE0730K1L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT2010FKE0730K1L is described as RES SMD 30.1K OHM 1% 1/2W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1559/1559-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    View
    COVER ABS FOR PB-1563
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE