RT2010FKE07301RL Yageo
  • Part Number: RT2010FKE07301RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 301 OHM 1% 1/2W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT2010FKE07301RL Yageo
    RT2010FKE07301RL Yageo
    RT2010FKE07301RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT2010FKE07301RL is described as RES SMD 301 OHM 1% 1/2W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM