RT2010FKE07301KL Yageo
  • Part Number: RT2010FKE07301KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 301K OHM 1% 1/2W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT2010FKE07301KL Yageo
    RT2010FKE07301KL Yageo
    RT2010FKE07301KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT2010FKE07301KL is described as RES SMD 301K OHM 1% 1/2W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK