RT2010DKE0780K6L Yageo
  • Part Number: RT2010DKE0780K6L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 80.6K OHM 0.5% 1/2W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT2010DKE0780K6L Yageo
    RT2010DKE0780K6L Yageo
    RT2010DKE0780K6L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT2010DKE0780K6L is described as RES SMD 80.6K OHM 0.5% 1/2W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS