RT2010DKE07287KL Yageo
  • Part Number: RT2010DKE07287KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 287K OHM 0.5% 1/2W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT2010DKE07287KL Yageo
    RT2010DKE07287KL Yageo
    RT2010DKE07287KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT2010DKE07287KL is described as RES SMD 287K OHM 0.5% 1/2W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE