RT2010DKE0723K7L Yageo
  • Part Number: RT2010DKE0723K7L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 23.7K OHM 0.5% 1/2W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT2010DKE0723K7L Yageo
    RT2010DKE0723K7L Yageo
    RT2010DKE0723K7L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT2010DKE0723K7L is described as RES SMD 23.7K OHM 0.5% 1/2W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"