RT2010DKE0716R9L Yageo
  • Part Number: RT2010DKE0716R9L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 16.9 OHM 0.5% 1/2W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT2010DKE0716R9L Yageo
    RT2010DKE0716R9L Yageo
    RT2010DKE0716R9L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT2010DKE0716R9L is described as RES SMD 16.9 OHM 0.5% 1/2W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK