RT2010DKE07150KL Yageo
  • Part Number: RT2010DKE07150KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 150K OHM 0.5% 1/2W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT2010DKE07150KL Yageo
    RT2010DKE07150KL Yageo
    RT2010DKE07150KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT2010DKE07150KL is described as RES SMD 150K OHM 0.5% 1/2W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"