RT2010DKE0714R3L Yageo
  • Part Number: RT2010DKE0714R3L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 14.3 OHM 0.5% 1/2W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT2010DKE0714R3L Yageo
    RT2010DKE0714R3L Yageo
    RT2010DKE0714R3L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT2010DKE0714R3L is described as RES SMD 14.3 OHM 0.5% 1/2W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE