RT1210WRD07392KL Yageo
  • Part Number: RT1210WRD07392KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 392K OHM 0.05% 1/4W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT1210WRD07392KL Yageo
    RT1210WRD07392KL Yageo
    RT1210WRD07392KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT1210WRD07392KL is described as RES SMD 392K OHM 0.05% 1/4W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ