RT1210WRD07383KL Yageo
  • Part Number: RT1210WRD07383KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 383K OHM 0.05% 1/4W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT1210WRD07383KL Yageo
    RT1210WRD07383KL Yageo
    RT1210WRD07383KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT1210WRD07383KL is described as RES SMD 383K OHM 0.05% 1/4W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"