RT1210WRB07365RL Yageo
  • Part Number: RT1210WRB07365RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 365 OHM 0.05% 1/4W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT1210WRB07365RL Yageo
    RT1210WRB07365RL Yageo
    RT1210WRB07365RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT1210WRB07365RL is described as RES SMD 365 OHM 0.05% 1/4W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM