RT1210FRD077K5L Yageo
  • Part Number: RT1210FRD077K5L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 7.5K OHM 1% 1/4W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT1210FRD077K5L Yageo
    RT1210FRD077K5L Yageo
    RT1210FRD077K5L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT1210FRD077K5L is described as RES SMD 7.5K OHM 1% 1/4W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    View
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    Serpac
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"