RT1210FRD077K32L Yageo
  • Part Number: RT1210FRD077K32L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 7.32K OHM 1% 1/4W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT1210FRD077K32L Yageo
    RT1210FRD077K32L Yageo
    RT1210FRD077K32L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT1210FRD077K32L is described as RES SMD 7.32K OHM 1% 1/4W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS