RT1210FRD07118RL Yageo
  • Part Number: RT1210FRD07118RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 118 OHM 1% 1/4W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT1210FRD07118RL Yageo
    RT1210FRD07118RL Yageo
    RT1210FRD07118RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT1210FRD07118RL is described as RES SMD 118 OHM 1% 1/4W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM