RT1210DRD07121KL Yageo
  • Part Number: RT1210DRD07121KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 121K OHM 0.5% 1/4W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT1210DRD07121KL Yageo
    RT1210DRD07121KL Yageo
    RT1210DRD07121KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT1210DRD07121KL is described as RES SMD 121K OHM 0.5% 1/4W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK