RT1210CRE0730KL Yageo
  • Part Number: RT1210CRE0730KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 30K OHM 0.25% 1/4W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT1210CRE0730KL Yageo
    RT1210CRE0730KL Yageo
    RT1210CRE0730KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT1210CRE0730KL is described as RES SMD 30K OHM 0.25% 1/4W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM