RT1210CRD07475KL Yageo
  • Part Number: RT1210CRD07475KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 475K OHM 0.25% 1/4W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT1210CRD07475KL Yageo
    RT1210CRD07475KL Yageo
    RT1210CRD07475KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT1210CRD07475KL is described as RES SMD 475K OHM 0.25% 1/4W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK