RT1210CRD0711R8L Yageo
  • Part Number: RT1210CRD0711R8L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 11.8 OHM 0.25% 1/4W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT1210CRD0711R8L Yageo
    RT1210CRD0711R8L Yageo
    RT1210CRD0711R8L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT1210CRD0711R8L is described as RES SMD 11.8 OHM 0.25% 1/4W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE