RT1210CRB0775RL Yageo
  • Part Number: RT1210CRB0775RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 75 OHM 0.25% 1/4W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT1210CRB0775RL Yageo
    RT1210CRB0775RL Yageo
    RT1210CRB0775RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT1210CRB0775RL is described as RES SMD 75 OHM 0.25% 1/4W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE