RT1210BRE0736KL Yageo
  • Part Number: RT1210BRE0736KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 36K OHM 0.1% 1/4W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT1210BRE0736KL Yageo
    RT1210BRE0736KL Yageo
    RT1210BRE0736KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT1210BRE0736KL is described as RES SMD 36K OHM 0.1% 1/4W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS