RT1210BRD0728RL Yageo
  • Part Number: RT1210BRD0728RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 28 OHM 0.1% 1/4W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT1210BRD0728RL Yageo
    RT1210BRD0728RL Yageo
    RT1210BRD0728RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT1210BRD0728RL is described as RES SMD 28 OHM 0.1% 1/4W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE