RT1210BRD07280KL Yageo
  • Part Number: RT1210BRD07280KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 280K OHM 0.1% 1/4W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT1210BRD07280KL Yageo
    RT1210BRD07280KL Yageo
    RT1210BRD07280KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT1210BRD07280KL is described as RES SMD 280K OHM 0.1% 1/4W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO
    View
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    Murata
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM