RT1206WRD07255KL Yageo
  • Part Number: RT1206WRD07255KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 255K OHM 0.05% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT1206WRD07255KL Yageo
    RT1206WRD07255KL Yageo
    RT1206WRD07255KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT1206WRD07255KL is described as RES SMD 255K OHM 0.05% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK