RT1206WRD0714R3L Yageo
  • Part Number: RT1206WRD0714R3L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 14.3 OHM 0.05% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT1206WRD0714R3L Yageo
    RT1206WRD0714R3L Yageo
    RT1206WRD0714R3L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT1206WRD0714R3L is described as RES SMD 14.3 OHM 0.05% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK