RT1206WRD0713RL Yageo
  • Part Number: RT1206WRD0713RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 13 OHM 0.05% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT1206WRD0713RL Yageo
    RT1206WRD0713RL Yageo
    RT1206WRD0713RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT1206WRD0713RL is described as RES SMD 13 OHM 0.05% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ