RT1206WRC0715R4L Yageo
  • Part Number: RT1206WRC0715R4L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 15.4 OHM 0.05% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT1206WRC0715R4L Yageo
    RT1206WRC0715R4L Yageo
    RT1206WRC0715R4L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT1206WRC0715R4L is described as RES SMD 15.4 OHM 0.05% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK