RT1206WRB0728KL Yageo
  • Part Number: RT1206WRB0728KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 28K OHM 0.05% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT1206WRB0728KL Yageo
    RT1206WRB0728KL Yageo
    RT1206WRB0728KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT1206WRB0728KL is described as RES SMD 28K OHM 0.05% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"