RT1206FRE0720RL Yageo
  • Part Number: RT1206FRE0720RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 20 OHM 1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 81,532
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RT1206FRE0720RL Yageo
    RT1206FRE0720RL Yageo
    RT1206FRE0720RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT1206FRE0720RL is described as RES SMD 20 OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM