RT1206FRE07187KL Yageo
  • Part Number: RT1206FRE07187KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 187K OHM 1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT1206FRE07187KL Yageo
    RT1206FRE07187KL Yageo
    RT1206FRE07187KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT1206FRE07187KL is described as RES SMD 187K OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM