RT1206FRD0795K3L Yageo
  • Part Number: RT1206FRD0795K3L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 95.3K OHM 1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT1206FRD0795K3L Yageo
    RT1206FRD0795K3L Yageo
    RT1206FRD0795K3L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT1206FRD0795K3L is described as RES SMD 95.3K OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH