RT1206FRD074K64L Yageo
  • Part Number: RT1206FRD074K64L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 4.64K OHM 1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT1206FRD074K64L Yageo
    RT1206FRD074K64L Yageo
    RT1206FRD074K64L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT1206FRD074K64L is described as RES SMD 4.64K OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM